De Baby's Only aankleedkussenhoes Flavor classic roze is een stoere hoes voor het aankleedkussen. De aankleedkussenhoes bestaat uit een superzacht middenstuk van badstof en grof gebreide zijkanten die deze collectie kenmerkt. Hierdoor ligt je baby lekker comfortabel tijdens het aankleden, verschonen en verzorgen. Maat 45x70 cm is geschikt voor alle standaard aankleedkussens. Naast classic roze is deze gebreide aankleedkussenhoes verkrijgbaar in diverse andere trendy kleuren.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 27.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 32.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8719497048694 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Aankleedkussenhoes Sky urban taupe - 45x70 |
| Kleur | Classic Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C, Niet bleken, Drogen op lage temperatuur, Max. 150 °C strijken |