| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 219 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 289 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8720168533210 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2016 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |