| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakkingsgewicht | 233 g |
| EAN | 8720168530806 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |