| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8720168530813 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Roest |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |