De Baby's Only aankleedkussenhoes in de kleur classic roze 45x70 cm is gebreid in het mooie fijne breisel van de Classic-lijn. Je baby ligt tijdens het verschonen, afdrogen of aankleden lekker comfortabel op het microvezel middenstuk. Deze waskussenhoes is net zoals alle Baby's Only hoezen wasbaar, kleurecht en vormvast. De zachte pastelkleuren van de aankleedkussenhoezen passen bij de rest van je babykamerinrichting en de commode. Maat 45x70 cm past over alle standaard aankleedkussens.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 8719075020715 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Aankleedkussenhoes Classic tuscany - 45x70 |
| Kleur | Classic Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C, Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken |