De Baby's Only aankleedkussenhoes 45x70 cm is gebreid in het mooie fijne breisel van de Classic-lijn. Je baby ligt tijdens het verschonen, afdrogen of aankleden lekker comfortabel op het microvezel middenstuk. Deze waskussenhoes is net zoals alle Baby's Only hoezen wasbaar, kleurecht en vormvast. De zachte pastelkleuren van de aankleedkussenhoezen passen bij de rest van je babykamerinrichting en de commode. Maat 45x70 cm past over alle standaard aankleedkussens.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 8720791358389 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Aankleedkussenhoes Classic tuscany - 45x70 |
| Kleur | Tuscany |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C, Niet bleken, Niet trommeldrogen, Max. 110 °C strijken |