De bébé-jou Aankleedkussenhoes is zacht voor de billetjes en bovendien zeer schattig om te zien. Door de comfortabele badstof blijft je baby heerlijk warm na het verschonen of badderen. Deze handige hoes is geschikt voor alle standaard aankleedkussens. bébé-jou’s Aankleedkussenhoes is 100% katoen, 72 x 44 x 10 cm. groot, Öko-Tex-gecertificeerd en machinewasbaar op 40°C.
bébé-jou Aankleedkussenhoes
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 8714929000264 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 aankleedkussenhoes |
| Kleur | Pure Cotton Sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |