Jouw kindje waant zich in een oase van rust liggend op de Meyco Baby Aankleedkussenhoes Stains. Met de natuurlijke kleuren en speelse vlekken print past deze hoes perfect in iedere babykamer. De waskussenhoes is heerlijk zacht zoals je mag verwachten van Meyco Baby. Voortaan is omkleden en verschonen op zo'n comfortabel kussen een waar rustmomentje!
Meer over deze aankleedkussenhoes
De aankleedkussenhoes is gemaakt van 100% katoen en voelt hierdoor zacht aan de tere babyhuid. De hoes is perfect te mixen en matchen met andere producten uit de Basic Jersey en Knit Basic Sand collectie maar ook met andere kleuren en dessins uit de Meyco Baby collectie.
Tip: Leg een Meyco Baby hydrofiele luier op het aankleedkussen, zo hoef je niet bij ieder ongelukje meteen de hoes te wassen!
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je Meyco Baby aankleedkussenhoes langer mooi
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 264 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 4054703516623 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Baby aankleedkussenhoes |
| Kleur | Multicolour |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |