De bébé-jou Aankleedkussenhoes is zacht voor de billetjes en bovendien zeer schattig om te zien. Door de comfortabele badstof blijft je baby heerlijk warm na het verschonen of badderen. Deze handige hoes is geschikt voor alle standaard aankleedkussens. bébé-jou’s Aankleedkussenhoes is 100% katoen, 72 x 44 x 10 cm. groot, Öko-Tex-gecertificeerd en machinewasbaar op 40°C.
bébé-jou Aankleedkussenhoes
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8714929000172 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 aankleedkussenhoes |
| Kleur | Pure Cotton Pink |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |