Design, gebruiksgemak en veiligheid. Zo is het nieuwste Bébé-Jou babybad Sense voor jou en je kleintje ontwikkeld om samen een heerlijk ontspannen baddermoment te beleven. Een badstandaard en afvoerslang zijn los verkrijgbaar en zorgen voor het complete plaatje en comfort tijdens het badderen. Het babybad is in veel unikleuren en dessins beschikbaar.
Kenmerken
| Product breedte | 41.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.80 cm |
| Product lengte | 79.50 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 35 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.42 kg |
| EAN | 8714929003463 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bébé-jou bad Sense met Steppe dessin. |
| Kleur | Taupe steppe |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 1.42 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|