De bébé-bubble van bébé-jou is een ergonomisch ontworpen baby-bademmer voor het allereerste begin. Baden in de bébé-bubble betekent het natuurlijk baden van je baby in de foetushouding. Je baby voelt zich ontspannen, veilig en het is nog waterbesparend ook. De bébé-bubble is geschikt voor iedere bébé-jou badstandaard. Super handig want zo sta je in een comfortabele houding en kun je deze ook gebruiken voor een babybadje. Geschikt voor kinderen van 0 tot ca. 8 maanden.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 35 cm |
| Verpakking lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| EAN | 8714929009656 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybadje bébé-bubble transparant, maar ook beschikbaar in andere leuke kleuren! |
| Kleur | Light Oat |
|---|---|
| Materiaal | rPP (recycled polypropyleen) |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Tummy tub |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|