De Bébé Bubble, ook wel tub genoemd, is een ergonomisch ontworpen badje voor het eerste begin. Hierin voelt je baby zich ontspannen en veilig. In dit badje zit de baby rechtop, waardoor hij zijn armpjes en beentjes vrij kan bewegen. Toch biedt het zekerheid en geborgenheid voor de baby doordat hij/zij de wanden voelt.
Op latere leeftijd is de Bébé Bubble geschikt als zitbadje. Er hoeft dan minder water in en is daardoor waterbesparend ten opzichte van andere badjes.
Door de speciale veiligheidsklik kan de Bébé Bubble op iedere Bébé-Jou badstandaard vast worden gepositioneerd. De Bébé Bubble is ook zonder standaard te gebruiken op een wastafel, commode of in een douchebak.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
| EAN | 8714929008345 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybadje bébé-bubble transparant, maar ook beschikbaar in andere leuke kleuren! |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | rPP (recycled polypropyleen) |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Tummy tub |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|