Het comfortabele en royale basis babybad heeft een geï:ntegreerd zitvlak en draagt bij aan het veilig wassen van je baby.
| Product lengte | 86 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 87 cm |
| EAN | 8714929156206 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |