Design, gebruiksgemak en veiligheid. Zo is het Bébé-Jou babybad Sense voor jou en je kleintje ontwikkeld om samen een heerlijk ontspannen baddermoment te beleven. Het babybadje met Sweet Butterfly print is exclusief afvoerslang en badstandaard. Deze zijn apart verkrijgbaar en zorgen voor nog meer comfort tijdens het badderen.
| Product breedte | 41.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.80 cm |
| Product lengte | 79.50 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.40 kg |
| EAN | 8714929007201 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybad Sense van het merk bébé-jou in de kleur Sweet Butterfly. |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Bio plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|