Comfortabel babybadje uit de serie Desert Taupe van het merk LUMA babycare. Het badje is modern vormgegeven en speciaal ontworpen voor het kleine formaat van je baby. De geadviseerde hoeveelheid water om het badje te vullen is ongeveer 15 liter. Een badstandaard en afvoerslang zijn los verkrijgbaar en zorgen voor nog meer comfort tijdens het badderen.
Afmetingen: 75 x 39 x 25 cm
| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 78 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.78 kg |
| EAN | 8714929006549 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje uit de LUMA collectie in de kleur Ice Blue. |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|