Comfortabel en hip babybad van het Nederlandse merk LUMA babycare. Het badje is modern vormgegeven en speciaal ontworpen voor het kleine formaat van je baby. Een badstandaard en afvoerslang zijn los verkrijgbaar en zorgen voor nog meer comfort tijdens het badderen. Het LUMA babybad is verkrijgbaar in verschillende kleuren en onderdeel van een complete serie bad- en verzorgingsartikelen.
| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.11 kg |
| EAN | 8714929010997 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje uit de LUMA collectie in de kleur Ice Blue. |
| Kleur | Ice Blue |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|