Dit babybadje is van het merk Luma. Het is een ovaalvormig badje.
De geadviseerde hoeveelheid water om het badje te vullen is 14 liter.
De ideale badwater temperatuur voor het badje is 37 graden.
Let op! Alleen het badje wordt meegeleverd
| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 81 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
| EAN | 8714929000721 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje uit de LUMA collectie in de kleur Ice Blue. |
| Kleur | [#FFFFFF] |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|