Met deze afvoerslang van het merk Luma kun je het water direct uit het badje laten weglopen. De afvoerslang is speciaal voor het badje Luma wanneer deze op de standaard is geplaatst.
Kenmerken:
| Product breedte | 16.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 16.40 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 8714929190019 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje uit de LUMA collectie in de kleur Ice Blue. |
| Kleur | [Wit] |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|