Volop genieten van het badmoment met je baby zonder je rug te bezeren? Klik je Luma-badje dan makkelijk en snel op deze mooie roze badstaander!
L 61 x B 58 x H 82 cm. Badje niet inbegrepen.
| Product breedte | 17 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 78 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 78 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
| EAN | 8714929302313 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | LUMA Badstandaard Dusty Rose |
| Kleur | Dusty Rose |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens |
|---|