| Product lengte | 83.50 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 85 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 43 cm |
| EAN | 8714929060053 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x thermobad Soft Spring. |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|