Het thermobad van Bébé-Jou: een babybad dat zich onderscheidt in functionaliteit en vormgeving. Dankzij de geïntegreerde badthermometer kan je in één oogopslag de exacte temperatuur van het badwater aflezen! Daarnaast heeft het badje twee zeepdispensers voor shampoo en zeep. Daarnaast beschikt het thermobad over een veilig afvoersysteem met geïntegreerd badstopje welke je kunt openen zonder je hand in het water te hoeven steken.
Het ‘Click-systeem’
Met behulp van het click-systeem plaats je het badje eenvoudig en met 2 clicks op de Bebe-Jou Click Badstandaard. Net zo makkelijk ‘click’ je het badje weer los door aan de onderzijde van de standaard het systeem in te knijpen.
Eigenschappen:
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 83.50 cm |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 85 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| EAN | 8714929060114 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x thermobad Soft Spring. |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|