Een zeer comfortabel babybadje voor uw kindje. Door het nieuwe CLICK-systeem bevestigd u het thermobad met 2 clicks op de bijpassende Bebe-jou badstandaard Click. Hiermee zet u het thermobadje stevig en veilig vast.
Het thermobad is voorzien van twee geïntegreerde zeeppompjes zodat u uw baby gemakkelijk kunt wassen. Daarnaast is deze voorzien van een badstop met waterthermometer en heeft een veilig afvoersysteem. Het stopje kunt u openen zonder dat u uw hand in het water hoeft te steken.
De geadviseerde waterhoeveelheid voor in het badje van Bébé-jou is 14 liter, maar er past meer water in.
Eigenschappen:
- Te bevestigen op de badstandaard d.m.v CLICK-systeem (enkel i.c.m bijpassende badstandaard Bebe-jou Click)
- Voorzien van 2 geïntegreerde zeeppompjes
- Voorzien van badthermometer met badstop
- Inclusief badslang
- Afmeting: 83,5 x 40 x 32 cm
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 83.50 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.66 kg |
| EAN | 8714929260200 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x thermobad Soft Spring. |
| Kleur | Miffy |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|