Het thermobad click is een ovaalvormig badje met vlak zitgedeelte. Aan één kant loopt het badje schuin af waardoor je je kindje comfortabel in het badje kunt doen. Het badje heeft een geintregeerde thermometer die tevens funcioneert als badstop.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 31 cm |
| Product lengte | 85.50 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 85.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.66 kg |
| EAN | 8714929012281 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x thermobad Soft Spring. |
| Kleur | Mocha Mousse |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|