| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 83.50 cm |
| Verpakking breedte | 46.40 cm |
| Verpakking hoogte | 26.80 cm |
| Verpakking lengte | 87.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.85 kg |
| EAN | 8714929260019 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x thermobad Soft Spring. |
| Kleur | 101 Dalmatiërs |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Thermobad |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|