| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| EAN | 8714929256371 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badje |
| Kleur | Silver Stars |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, Thermoplast |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |