| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 49 cm |
| Verpakking lengte | 81 cm |
| EAN | 4007923727027 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, TPE gel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 16 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Opvouwbaar badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|