De nieuw ontworpen bébé-jou easy wipe box is een praktische box met een moderne look en feel, ontworpen voor het opbergen van vochtige babydoekjes. De easy wipe box voorkomt dat de doekjes uitdrogen en de speciale opening zorgt ervoor dat het volgende doekje er makkelijk uit kan worden gehaald. De box is eenvoudig met één hand te openen en te sluiten. De easy wipe box is geschikt voor alle merken babydoekjes.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 47 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.47 kg |
| EAN | 8714929008543 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybad click in de kleur Soft Spring. |
| Kleur | Light oat |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|