Met het Bébé-Jou thermobad met innovatief 'CLICK- systeem' kies je voor veiligheid en extra comfort tijdens het baden. Met behulp van dit innovatieve systeem plaats je het bad heel eenvoudig met 2 clicks muurvast op de Bébé-Jou badstandaard 2200 of 2205. Net zo gemakkelijk klik je het bad weer los door aan de onderzijde van de badstandaard het systeem in te knijpen. Ook heeft dit speciale babybad een geïntegreerde badthermometer en twee dispensers voor shampoo en zeep. De badthermometer dient ook als afvoerstop. Wanneer je deze omhoog trekt loopt het water er via de meegeleverde badslang langzaam uit in bijv. de bébé-jou luieremmer. Op deze manier is zwaar tillen overbodig.
Kenmerken
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 83.50 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 83.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.67 kg |
| EAN | 8714929003296 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybad click in de kleur Soft Spring. |
| Kleur | Taupe met print |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|