De luieremmer uit de serie Fabulous Celestial Blue van het merk Bébé-Jou.
De luieremmer kan gebruikt worden als afvalemmer voor luiers in de babykamer, maar is door de geïntegreerde handgreep op de bodem ook handig voor het vullen en legen van het badje. De emmer heeft een stevig hengsel om aan op de tillen en een goed passende deksel.
De inhoud van de emmer is 14 liter, precies voldoende om het babybadje te vullen.
Exclusief verkrijgbaar bij Baby-Dump
| Verpakking breedte | 290 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht | 810 g |
| EAN | 8714929461577 |
|---|
| Kleur | Blue |
|---|
| Geschikt voor wasbare luiers | |
|---|---|
| Inhoud luieremmer | 15 |
| Kinderslot | |
| Met bewegingssensor | |
| Met voetpedaal | |
| Type navulling | Standaard zakken |