In het begin is alles wel erg hoog voor je kleintje, een opstapje is daarom ideaal voor bij de wastafel of bij het toilet! Het opstapje van Bebe-Jou bevordert het leerproces van je kindje om, in en rondom het huis, alles eenvoudiger binnen handbereik te krijgen. De onder- en bovenzijde van het opstapje hebben een veilige antislip laag zodat hij niet kan verschuiven.
Dit leuke opstapje van Bebe-Jou is zacht roze en heeft een ovale vorm. Let op dat je kindje het opstapje niet gebruikt zonder toezicht. Het is geschikt voor een belasting tot 25 kg.
Eigenschappen:
| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 24.80 cm |
| Verpakking hoogte | 14.50 cm |
| Verpakking lengte | 29.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 8714929426569 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Opstapje |
| Kleur | Roze |
|---|
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Uitneembare binnenkant | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |