Met het thermobad van het merk Bébé-Jou uit de serie Rainbow Sky met innovatief “CLICK systeem” kies je voor veiligheid en extra comfort tijdens het baden. Met behulp van dit innovatieve systeem plaats je het bad heel eenvoudig, "met 2 clicks" muurvast op de bébé-jou badstandaard. Net zo gemakkelijk “click” je het bad weer los door aan de onderzijde van de badstandaard het systeem in te knijpen.
Ook heeft dit speciale babybad een geïntegreerde badthermometer en twee dispensers voor shampoo en zeep. Kortom een luxe bad met alles erop en eraan, zodat jij, je tijdens het baden optimaal op je kindje kan concentreren. De badthermometer dient ook als afvoerstop. Wanneer je deze omhoog duwt loopt het water er via de meegeleverde badslang langzaam uit in b.v. de bébé-jou luieremmer. Op deze manier is zwaar tillen overbodig.
Kenmerken:
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32.1 cm |
| Product lengte | 83.5 cm |
| Verpakking breedte | 42.5 cm |
| Verpakking hoogte | 32.1 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.667 kg |
| EAN | 8714929262037 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Thermobad, een geïntegreerde badthermometer, twee dispensers voor shampoo en zeep en een badslang. |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen, PVC |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|