Geef je baby van 0 tot 6 maanden de slaap die het verdient met deze stijlvolle 4 seizoenen slaapzak van Snoozebaby.
Gemaakt van 100% biologisch katoen, biedt deze slaapzak een ongeëvenaard zacht gevoel dat zowel comfortabel als natuurlijk is voor de gevoelige huid van je baby. De binnen en buitenlaag zijn beide gemaakt van dit zachte materiaal, waardoor je baby heerlijk knus kan slapen. Toch blijft het ademend, wat oververhitting voorkomt.
De slaapzak beschikt over een flexibel TOG 3.0 systeem. Dat wil zeggen dat de warmteregulatie van de slaapzak kan worden aangepast aan het seizoen. In de zomer gebruik je het binnenste deel zonder mouwen (TOG 1.0). Voor frissere maanden is de buitenlaag alleen voldoende (TOG 2.0). En in de koudste wintermaanden gebruik je de gehele slaapzak met lange mouwen (TOG 3.0). Zo zorg je altijd voor de juiste slaapomgeving.
Deze groene slaapzak, met een breedte van 28 cm en lengte van 70 cm, is eenvoudig te onderhouden. Hij kan namelijk in de wasmachine op maximaal 30 graden, waardoor je snel weer een frisse slaapzak hebt voor je kleintje. Geschikt voor zowel jongens als meisjes, deze slaapzak is de perfecte aanvulling op de garderobe van iedere baby.
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 8719743874824 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Groen - Mystic Mint |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2025 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |