| Product breedte | 10.80 cm |
|---|
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9330696010900 |
| Verpakkingsinhoud | Sunglasses with flexible headband |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | Geen bescherming |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | See No Glare |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | zwart |
| Model | Retro |
| Spiegelend |