| Verpakking breedte | 10.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.10 cm |
| Verpakking lengte | 18.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| EAN | 5901435411025 |
|---|
| Kleur | Transparant / Blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Triple ontluchtingssysteem |
| Type bevestiging | Geen sluiting |
| Type slab | Slab met mouwen |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Verstelbaar |