De gebreide Baby's Only kap Maxi-Cosi 0+ Star beige/wit geeft je autostoeltje een prachtige look. De kap is geschikt voor autostoeltjes van het merk Maxi-Cosi. Hij is eenvoudig aan het autostoeltje te bevestigen en erg mooi te combineren met de hoes Maxi-Cosi 0+ Star en de voetenzak Maxi-Cosi 0+ Star van Baby's Only. Deze gebreide Maxi-Cosi kap is vooral bedoeld als stijlvolle, modieuze kap en beschermt slechts gedeeltelijk tegen zon en wind. Het is geen volwaardige zonnekap. Naast beige/wit is de kap ook beschikbaar in diverse andere kleuren.
| Verpakking breedte | 287 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| Verpakkingsgewicht | 285 g |
| EAN | 8719075025949 |
|---|
| Kleur | Beige, Wit |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal vulling | Katoen, Acryl |
|---|
| Pasklaar | |
|---|---|
| Type bevestiging | Elastiek |
| Materiaal buitenkant | Katoen, Acryl |
|---|