| Product breedte | 52 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.03 kg |
| EAN | 8719075022917 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak buggy Cable mint |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|