Met de Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Cable in de kleur leem zit je kindje comfortabel in het autostoeltje. Het kabelpatroon in het breiwerk geeft je autostoeltje een klassieke, eigentijdse uitstraling. Wanneer het wat kouder is, kun je van de bovenzijde een soort mutsje maken dat extra warmte en bescherming biedt. Aan de binnen- en achterzijde zit een zachte voering. Zo kan je kindje lekker warm in het autostoeltje liggen. De voorzijde van deze gebreide voetenzak is volledig afritsbaar. De voetenzak is geschikt voor groep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/- 12 maanden. Geschikt voor zowel een 5-puntsgordel als een 3-puntsgordel.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| EAN | 8720088335888 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak buggy Cable mint |
| Kleur | Leem |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|