De Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Classic in de kleur zand houdt je kindje lekker op temperatuur tijdens de reis. Deze gebreide voetenzak past in alle bekende merken autostoeltjes, waaronder Maxi-Cosi. Geschikt voor zowel een 5-puntsgordel als een 3-puntsgordel. Aan de binnenzijde en achterzijde zit een zachte voering, voor nog meer warmte en comfort. Als het wat kouder is, kan van de bovenzijde eenvoudig een capuchon gemaakt om het hoofdje van je baby extra te beschermen. De voorzijde van deze luxe voetenzak is volledig afritsbaar. De Baby's Only Voetenzak Maxi-Cosi 0+ is geschikt voor Goep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden. Heel mooi als set samen met de Maxi-Cosi hoes en kap. Kleur: zand (beige).
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| EAN | 8719075025499 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Classic cacao |
| Kleur | Zand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|