De Baby’s Only voetenzak uit de Hope collectie in de kleur hazel brown is geschikt voor iedere autostoel 0+ en is verkrijgbaar in diverse aardetinten. Het stoere breiwerk en de ultrazachte teddystof zorgen voor veel comfort en het geeft de voetenzak een warme en stijlvolle look. Een ware upgrade voor elke autostoel. Je legt je kindje snel en gemakkelijk in de voetenzak doordat deze helemaal opengeklapt kan worden. Je maakt de voetenzak snel weer dicht met ritsen rondom. De Hope voetenzak is flexibel, wasbaar en kleur- en vormvast.
We zijn verheugd om te delen dat de Baby's Only Hope Voetenzak genomineerd is voor de Innovation Award 2023 van Kind & Jugend, wat betekent dat het wordt erkend als een baanbrekend product dat uitblinkt in innovatie en gebruiksgemak.
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8720791352875 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak buggy Hope urban green |
| Kleur | Hazel Brown |
|---|---|
| Materiaal | Acryl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels, Frans, Duits |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Herfst/Winter, Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|