De Baby's Only zomer voetenzak autostoel 0+ Star baby blauw/grijs is een wat dunnere voetenzak voor de autostoel. De voetenzak is aan de binnenzijde voorzien van een ademende, vochtabsorberende katoenen voering. Hierdoor is de voetenzak wat minder warm bij hogere temparaturen. De voorzijde van deze gebreide voetenzak met vrolijke sterren is volledig afritsbaar. Door middel van drukknoopjes kan van de bovenzijde een soort capuchon/mutsje gemaakt worden. De universele voetenzak is geschikt voor een drie- en vijfpunts-autogordel en past in de Maxi-Cosi en andere merken autostoeltjes Groep 0. Kleur: baby blauw/grijs.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| EAN | 8718481184479 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Star grijs/wit |
| Kleur | Baby Blauw, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|