De Baby's Only voetenzak autostoel 0+ Sun mint/stonegreen is een all seasons ofwel vierseizoenen voetenzak. Deze gebreide voetenzak uit de Sun-lijn houdt je kindje lekker warm in de autostoel. Het gebreide honingraatpatroon in de kleur mint/stonegreen in combinatie met de zachte microfiber voering aan de binnenzijde, geeft deze voetenzak een luxe uitstraling. De voorzijde is volledig afritsbaar. Met behulp van de drukknoopjes, kun je van de bovenzijde een soort capuchon/mutsje maken. Deze universele voetenzak is geschikt voor Groep 0 autostoeltjes van Maxi-Cosi en andere merken. Geschikt voor zowel een driepuntsgordel als een vijfpuntsgordel.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 36.10 cm |
| Verpakking hoogte | 42 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| EAN | 8719075029107 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Voetenzak autostoel 0+ Sun mint/stonegreen |
| Kleur | Mint, Stonegreen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|