| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8718053439488 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 omkeerbare voetenzak |
| Kleur | Flower Green, Groen met lime, rood en wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Sluiting | Koordsluiting |
|---|