De Baby's Only Zomervoetenzak 0+ autostoel Fresh ECO past in autostoeltjes van alle bekende merken, waaronder Maxi-Cosi. De voetenzak is zowel geschikt voor stoeltjes met een 5-puntsgordel als een 3-puntsgordel. Omdat het een zomer voetenzak is, is deze minder warm dan een reguliere voetenzak. De buitenzijde is gemaakt van ademend materiaal en aan de binnenzijde zit een vocht absorberende, katoenen voering. De voorzijde is volledig afritsbaar. Mocht het iets kouder zijn, dan kan van de bovenzijde eenvoudig een soort capuchon gemaakt worden om het hoofdje extra te beschermen. Deze luxe voetenzak is geschikt voor Goep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8720791355388 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Zomervoetenzak 0+ autostoel Fresh ECO urban taupe |
| Kleur | Stonegreen |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Flanel |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|