Ideaal voor de zomer, deze duurzame voetenzak in de kleur misty pink uit de Reef collectie. De voetenzak is gemaakt van 100% biologisch katoen en daarmee voelt het zeer zacht en comfortabel aan voor je kindje. Het ecologische materiaal is flexibel, wasbaar en kleur- en vormvast. Het unieke gebreide ruitpatroon en de mooie vergrijsde kleur geven deze voetenzak een trendy chique uitstraling. De voetenzak is geschikt voor iedere autostoel 0+ en is verkrijgbaar in diverse modieuze kleuren.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 43 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| EAN | 8720512361193 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Zomer voetenzak autostoel 0+ Reef urban taupe |
| Kleur | Misty Pink |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Flanel |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|