De Baby's Only Zomer voetenzak autostoel 0+ Sun past in autostoeltjes van alle bekende merken, waaronder Maxi-Cosi. De voetenzak is zowel geschikt voor stoeltjes met een 5-puntsgordel als een 3-puntsgordel. Omdat het een zomer voetenzak is, is deze minder warm dan een reguliere voetenzak. De buitenzijde is gemaakt van ademend materiaal en aan de binnenzijde zit een vocht absorberende, katoenen voering. De voorzijde is volledig afritsbaar. Mocht het iets kouder zijn, dan kan van de bovenzijde eenvoudig een soort capuchon gemaakt worden om het hoofdje extra te beschermen. Deze luxe voetenzak is geschikt voor Goep 0 autostoeltjes, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden.
| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 19.50 cm |
| Verpakking lengte | 36.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| EAN | 8719497041718 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Zomer voetenzak autostoel 0+ Sun classic roze/baby roze |
| Kleur | Grijs, Zilvergrijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Flanel |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|