Hiermee kunt u de stoel zo plaatsen dat u gemakkelijk bij de baby kunt. Dan kun je hem draaien en achteruit of in de rijrichting rijden.
Het Xperta-autostoeltje is ontworpen om de baby achterstevoren te dragen tot 105 cm en , indien nodig, voorwaarts gericht vanaf 15 maanden .
De Xperta-stoel past zich aan naarmate het kind groeit, met behoud van comfort en veiligheid.
Een apparaat dat voorkomt dat de stoel bij een aanrijding naar voren leunt.
Deze stoel heeft aan weerszijden een systeem dat bij een zijdelingse aanrijding een deel van de impact opvangt.
Het past zich samen met het harnas in hoogte aan en laat het zich aanpassen aan de groei van het kind.
Verschillende ligposities die voor elk moment de ideale positie bieden
Betere ondersteuning door de stootbelasting te verdelen over schouders, heupen en bekken.
De stoel is stevig en stabiel bevestigd aan de Isofix-verankeringen van het voertuig.
Het ISOFIX-systeem, dat in sommige voertuigen is ingebouwd, vereenvoudigt de installatie van stoelen (groepen 0+ en 1) aanzienlijk. Dankzij deze technologie wordt het gebruik van veiligheidsgordels voor verankering vermeden en wordt de kans op verkeerde montage verkleind, voor meer veiligheid.
De veiligste plaatsen om een kinderzitje te installeren zijn altijd de achterste en centrale plaatsen. Om deze reden, als uw voertuig meer dan twee rijen stoelen heeft, is het raadzaam om de stoel in de middelste te installeren om het risico van een botsing aan beide kanten van de auto te verminderen.
| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14.5 kg |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 54 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17 kg |
| EAN | 8435593701522 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | * |
| Verpakkingsinhoud | 1 x autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | oranje |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |