| Verpakking breedte | 70 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| EAN | 9330696008198 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
|---|---|
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Lensbreedte | 0 mm |
|---|---|
| Lijn | BabyBanz |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | UV-bescherming |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Zilverkleurig |