| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 17 g |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Verpakkingsgewicht | 34 g |
| EAN | 9330696003513 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
|---|---|
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Inclusief brillenkoker | |
|---|---|
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | BabyBanz |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| UV400 label |
| Brilopties | UV-bescherming |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Groen |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Lime |
| Spiegelend |