Geef je wipstoeltje een nieuwe look! Je nieuwe of tweedehands wipstoeltje kun je gemakkelijk een snelle kleur make-over geven met een extra stoffen zitting. Het is ook praktisch in het drukke dagelijkse leven als je geen tijd hebt gehad om de was te doen.
Onze stoffen zittingen zijn verkrijgbaar in diverse stofsoorten. Deze zitting is gemaakt van mooi geweven materiaal, bestaande uit 65% gerecycled polyester, 35% katoen. Het is duurzaam en superzacht, heeft een prachtige en glanzende afwerking, en een doorgestikte stof met klassiek design.
Je kunt het stoffen zitje van je wipstoeltje snel en eenvoudig verwisselen en het is wasbaar in de machine. De stof is OEKO-TEX gecertificeerd, wat betekent dat het geen schadelijke chemicaliën bevat en volkomen veilig is voor je kind om op te zuigen.
Set van 2 stuks
Varieer het uiterlijk van je wipstoeltje
Gebruik de extra stoffen zitting terwijl de andere in de was zit
Mooie glanzende geweven stof: 65% gerecycled polyester, 35% katoen
Past op zowel alle wipstoeltjes van Babybjörn, dus zowel op de bouncer Bliss als de bouncer Balance Soft
Deze set bevat 2 stoffen zittingen, en is daarmee uitermate handig voor kinderdagverblijven of kindercrèches.
| Product breedte | 19 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 26.30 cm |
| Verpakking hoogte | 19.40 cm |
| Verpakking lengte | 33.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.05 kg |
| EAN | 5056710690302 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Wear and tear |
| Verpakkingsinhoud | 2x Stoffen zitting |
| Kleur | Geweven Klassieke quilt - Zandgrijs - 2 st |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Stof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | BabyBjorn |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C, Afnemen met een natte doek |
| Wasvoorschrift bekleding | Machinewas 40°C. Apart wassen. Gebruik een milieuvriendelijk en mild wasmiddel, zonder bleekmiddel. Mag niet in de wasdroger. Mesh: Niet strijken |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|