Inklapbaar en draagbaar
Lichtgewicht en draagbaar voor thuis, inklapbaar voor onderweg of opslag. Drie verschillende posities.
Natuurlijk schommelen
Zacht, natuurlijk schommelen door bewegingen van uw kindje zelf of door u. Er zijn geen batterijen of snoeren nodig en de wipstoel maakt geen geluid.
Lange gebruiksperiode
Gebruik de wipstoel vanaf dat uw baby pasgeboren is tot 2 jaar. Zodra uw baby eenmaal zelf kan zitten kunt u de stof omkeren en de wipstoel als comfortabel stoeltje gebruiken.
Ergonomische wipstoel
Ergonomische wipstoel met ondersteuning voor rug, nek en hoofd van uw baby. De stoffen zitting vormt zich naar het lichaam van uw kind en verdeelt het gewicht gelijkmatig. Hierdoor krijgt uw kind een goede ondersteuning. Dat is vooral erg belangrijk voor jonge baby's die nog geen goed ontwikkelde spieren hebben.
Blij kind, blije ouders
Uw baby kan heerlijk spelen of rusten, terwijl u een douche kunt nemen of een maaltijd kunt bereiden. Dankzij het schommelen ontwikkelt uw baby bovendien zijn balans en motorische vaardigheden.
Toxinevrij
De wipstoel is vrij van schadelijke stoffen en goedgekeurd conform de Oeko-Tex Standard 100, categorie 1 voor babyproducten.
Leuke accessoires
Er zijn verschillende speelbogen beschikbaar als accessoire in o.a. toxinevrije materialen. Dankzij de draaiende figuurtjes op de speelboog is het nog leuker om tijd door te brengen in de wipstoel!
Keuze uit kindvriendelijke materialen
De stoffen zitting is verkrijgbaar in twee zachte materialen: gewatteerde katoen en luchtige mesh. De stoffen zitting kan worden verwijderd en gewassen.
LEEFTIJD EN GEWICHT
Vanaf de geboorte tot ongeveer twee jaar.
Min. gewicht: 3,5 kg
Max. gewicht: 13 kg
MATERIALEN
Zowel het katoen als de mesh zijn vriendelijk voor de huid van uw baby en veilig in aanraking met de mond. Vrij van schadelijke stoffen en voldoet aan de standaard Oeko-Tex Standard 100, categorie 1 voor babyproducten. Dat vinden wij heel belangrijk!
Gewatteerde stof in 100% katoen geeft uw baby een heerlijk zacht gevoel.
Zachte en luchtige mesh, een geraffineerd, ademend materiaal dat snel droogt na het wassen. 100% polyester.
GEWICHT EN AFMETINGEN
Inclusief verpakking: 3,2 kg / 40 x 92,5 x 11 cm
Alleen het product: 2,3 kg / 39 x 89,5 x 10 cm (transportstand) / 39 x 79 x 56 cm (in de hoogste stand).
ONDERHOUDSADVIES
Wassen in de wasmachine op 40°C. Apart wassen met een mild, bleekvrij wasmiddel. Niet geschikt voor de droger. Let op! Strijk de meshstof niet. U hoeft alleen maar de twee elastische banden onder aan de stoffen zitting los te maken en de zitting van het frame te trekken.
VEILIGHEID
Wipstoel Bliss voldoet aan de veiligheidsnorm EN13209-2:2005 en de Amerikaanse veiligheidsnormen ASTM F2236 en CPSIA 2008, Consumer Product Safety Improvement Act van 2008.
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 92 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.50 kg |
| EAN | 7317686060284 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Wear and tear |
| Verpakkingsinhoud | 1x Wipstoel 1x Speelboog 1x Handleiding |
| Kleur | Cotton kroonblad quilt - Antraciet - incl Speelgoed Ondeugende oogjes Zwart-Wit - Frame donkergrijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal, Plastic, Polyester |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Wasvoorschrift bekleding | Machinewas 40°C. Apart wassen. Gebruik een milieuvriendelijk en mild wasmiddel, zonder bleekmiddel. Mag niet in de wasdroger. Mesh: Niet strijken. Reinig de rubberen randen aan de onderkant van de wipstoel met een vochtige doek |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|